Sikereink

Országos Szólótáncverseny

toth_zsombor_kulondij.jpg

Az Örökség Gyermek Népművészeti Egyesület által megrendezett Régiós Fesztiválon iskolánk Barackvirág táncegyüttese Kiemelt Arany minősítésben részesült. Kercsó Sára színpai előadásáért különdjat, Cserei Hunor kimagasló tánctudásáért, Tóth Zsombor pedig szép szövegmondásáért kapott különdíjat .

Felkészítő tanáraik: Strack Orsolya, Kovács Gábor Norbert

Gratulálunk!

2018.06.26

XXII. Méta fesztivál

meta_verbunkosok_oklevel.jpg

A Balatonboglári XXII. Méta fesztiválon Iskolánk Verbunkos néptánc csoportja III. helyezést, Barackvirág csoportja pedig V. helyezést  ért el.

Felkészítő tanáraik: Strack Orsolya és Kovács Gábor Norbert

Gratulálunk!

2018.06.26

Országos Hárfaverseny

horvath-domocsok_oklevel.jpg

2018. április 20-án a VI. Országos Zeneiskolai Hárfaversenyen nyújtott teljesítményéért Horváth-Dömöcsök Emmát Különdíjjal jutalmazta a Zenetanárok társasága.

Gratulálunk!

2018.06.26

XVII. Regionális Szolfézsverseny

Steiner Csenge oklevél

A Törökbálinti XVII. Regionális szolfézsversenyen a legszebb éneklésért különdíjban részesült Steiner Csenge.

Gratulálunk!

Felkészítő tanára: Juhász Balázs

2018.04.25

III. Kiskunfélegyházi Magyar Szerzők Versenye

Rakita Csenge zongora oklevél

2018. március 13-án a III. Kiskunfélegyházi Magyar Szerzők Vokális és Hangszeres Műveire Kiírt Országos Versenyen elért eredményéért Rakita Csenge korcsoportjában III. díjban részesült.

Gratulálunk!

Felkészítő tanára: Dr. Megyeri Krisztina 

2018.04.25

"Ne felejts!" Népdalénekelési verseny

2018_novak_noemi_oklevel.jpg

2018. Március 26-án a Budaörsi Leopold Mozart AMI második alkalommal rendezte meg a "Ne felejts!" Népdaléneklési Versenyt. Iskolánk tanulói közül korosztályukban Novák Noémi Arany minősítést, Dián Szófia Bronz minősítést, Gábor Villő Arany minősítést, Kovács Laura pedig Ezüst minősítést kapott előadásáéert.

Felkészítő tanáraik: Hajtó Gertrúd és Stollár Xénia

Gratulálunk!

2018.04.05

V. Nagyecsedi Verbunk és Csárdás Verseny

2018_zsaki_daniel_-_oklevel.jpg

Az V. Nagyecsedi Verbunk és Csárdás Versenyen Zsáki Dániel, iskolánk néptánc tanszakos tanulója korcsoporjában II. helyezést ért el. 

Felkészítő tanárai: Strack Orsolya és Kovács Gábor Norbert

Gratulálunk!

2018.04.05 07:41

XII. Fülemüle Népzenei Fórum

fulemule_kiskukac_oklevel.jpg

 

2017. november 17-én a XII. Fülemüle Népzenei Fórumon Köllő Attila tanár úr "Kiskukac" citerazenekara hangszerkíséretes éneklő csoport kategóriában Kiemelt Nívódíj elismerésben részesült. A zenekar tagjai: Szabó Zsófia Mónika, Palotai Mátyás, Tollas Barnabás Levente, Kárász Barka Evelin, Mehringer Dóra, Mehringer Márton, Frank Bálint Mátyás, Szabó Lilla Anna, Horváth-Dömöcsök Anna

Gratulálunk!

2017.11.29

V. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncverseny

neptanc_kulondij.jpg

Iskolánk néptáncos tanulói október végén az V. Gyermek és Ifjúsági Szólótáncverseny léptek fel és ismét elismerő oklevelekkel tértek haza.

Palotai Gergely és Kercsó Sára Különdíjban részesült, Fekete Ilona Arany Keszkendős táncos és Cserei Hunor pedig Arany Paszományos táncos minősítést szerzett.

Felkészítő tanáraik: Strack Orsolya, Kovács Gábor Norbert

Gratulálunk!

2017.10.28

IV. Rajz és festőverseny Győr

Csáky Rebeka nov 6

Csáky Rebeka, iskolánk képzőművészet tanszakos tanulója, 2015. november 6-án Győrben a IV. Művészeti rajz és festőversenyen, festő kategóriában I. helyezést ért el.

Tanára: Görömbeiné Szalay Ágnes

Gratulálunk

2015.11.06
Tartalom átvétel