Hírek

Gyászjelentés

mari.jpg
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy szeretett kolléganőnk, Lévai Mária hárfaművésznő elhunyt.
Búcsúztatása 2018. június 21-én lesz a balatonudvari temetőben.
 
Emlékét megőrizzük, nyugodjék békében!

Felvételi a 2018/2019 tanévre PÁTYRA

felveteli_plakat_2018_paty.jpg

Pászti Miklós Alapfokú Művészeti Iskola

FELVÉTELT

hirdet a 2018/2019-es tanévre szolfézs csoportokba, és egyéni hangszeres oktatásra.

A játékos felvételi időpontjai:

2018. május 11. (péntek)   17:30 – 19:00

Helyszín: Pátyi Művelédési Ház

XVII. Regionális Szolfézsverseny

Steiner Csenge oklevél

A Törökbálinti XVII. Regionális Szolfézsversenyen a legszebb éneklésért különdíjban részesült Steiner Csenge.

Gratulálunk!

Felkészítő tanára: Juhász Balázs

III. Kiskunfélegyházi Magyar Szerzők Versenye

Rakita Csenge zongora oklevél

2018. március 13-án a III. Kiskunfélegyházi Magyar Szerzők Vokális és Hangszeres Műveire Kiírt Országos Versenyen elért eredményéért Rakita Csenge korcsoportjában III. díjban részesült.

Gratulálunk!

Felkészítő tanára: Dr. Megyeri Krisztina 

Pászti nap 2018

paszti_plakat.jpg
Kedves Szülők, Kedves Növendékeink! 
 
Névadónk tiszteletére rendezett ünnepi rendezvényeinkre hìvjuk és várjuk Önöket április 20-án!
Kérem, tiszteljenek meg jelenlétükkel!
 
Üdvözlettel: Bolykiné Kálló Eszter ig.

Felvételi a 2018/2019 tanévre Biatorbágyra

felveteli_plakat_2018.jpg

A Pászti Miklós Művészeti Iskola felvételt hirdet a 2018-2019-es tanévre

Szeretettel várjuk a 6 évet betöltött gyermekeket szolfézs, néptánc, képzőművészet csoportjainkba, valamint egyéni hangszeres oktatásra. 

A felvételi helyszíne: Juhász Ferenc Művelődési Központ

A játékos felvételi időpontja: 2018. április 24. (kedd) 18:00-19:00, április 25. (szerda) 17:00-19:00

Ismerkedés a művészeti ágakkal és hangszerbemutató április 24-én 17:00-tól.

"Ne felejts!" Népdalénekelési verseny

2018_novak_noemi_oklevel.jpg

2018. Március 26-án a Budaörsi Leopold Mozart AMI második alkalommal rendezte meg a "Ne felejts!" Népdaléneklési Versenyt. Iskolánk tanulói közül az előképzős korcsoportban Novák Noémi Arany minősítést, Fekete Dóra Ezüst minősítést, az 1. osztályban Frank Bálint Ezüst minősítést, Boncza Regina Arany minősítést és I. helyezést, a 2. osztályban Bakondi Borbála Ezüst minősítést, Dián Szófia Bronz minősítést, a 3. osztályban Rakita Csenge Arany minősítést és III. helyezést, Varga Kiara Arany minősítést és I.

Csellista szakmai nap

A csellista szakmai nap képei a galériában láthatóak.

Zongorakurzusok

Az idei tanévben rendezett zongorakurzusok képei a galériában megtekinthetőek.

V. Nagyecsedi Verbunk és Csárdás Verseny

2018_zsaki_daniel_-_oklevel.jpg

Az V. Nagyecsedi Verbunk és Csárdás Versenyen Zsáki Dániel, iskolánk néptánc tanszakos tanulója korcsoportjában II. helyezést ért el. 

Felkészítő tanárai: Strack Orsolya és Kovács Gábor Norbert

Gratulálunk!

Tartalom átvétel