Hírek

Megyeri Krisztina Fehérlófia mesekoncert

feherlo_jpg.jpg

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt az április 26-án 18 órakor tartandó mesekoncertünkre. 

VIII. Pest Megyei Kamarazene Fesztivál és Verseny

kiss.jpg

2016. április 19-én a VIII. Pest Megyei Kamarazene Fesztivál és Versenyen Cegléden Buzási Boglárka, Fekete Anna, Kiss Zelma, és Forró Mátyás Kiemelt Nívódíjban részesültek.

Felkészítő tanáraik: Kálló Eszter, Lévai Mária

Gratulálunk!

Pászti Nap 2016

paszti_napok_2016_e.jpg

A Pászti Miklós Művészeti Iskola szeretettel hívja és várja 2016. április 15-én 18 órakor a Faluházba, ünnepi rendezvényére. 

Felvételi a 2016/2017-es tanévre PÁTYI Tagozatra

felveteli_plakat_paty.jpg

A Pászti Miklós Művészeti Iskola felvételt hirdet Pátyi tagozatra a 2016/2017-es tanévre 

Szeretettel várjuk a 6 évet betöltött gyermekeket szolfézs foglalkozásainkra, valamint egyéni hangszeres oktatásra.

A játékos felvételi időpontja: 2016. április 11. (hétfő) 16:00-18:00 óráig.

Helyszín: Páty, Bocskai István Általános Iskola

A felvételire lehet előzetesen regisztrálni, időpontot foglalni,

melyet az alábbi linkre kattintva tehetnek meg:

Aradi Jenő Megyei Rajzverseny

Az Aradi Jenő Megyei Rajzverseny válogatóján iskolánkból döntőbe jutott Csáky Rebeka.

Felkészítő tanára: Görömbeiné Szalay Ágnes

Gratulálunk!

Parafrázis 2016 Országos Festészeti Verseny

szinyei_kozma_dora.jpg

Az Országos Parafrázis 2016 Festészeti Versenyen iskolánkat Bagyinszki Ádám, Bognár Réka, Csáky Rebeka, Kolos Dalma, Kozma Dóra, Zalka Hédi képviselte. 

A döntőbe jutottak: Csáky Rebeka és Kozma Dóra

Felkészítő tanáruk: Görömbeiné Szalay Ágnes

Gratulálunk!

V. Országos Kerámia és szobrászat verseny

Királylány

Az V. Országos Kerámia és szobrászatverseny elődöntőjén iskoláink tanulói közül Zalka Hédi, Csáky Rebeka, Balázs Boglárka, Kolos Dalma, Marosi Laura, Vadász Eszter, Bognár Réka és Jenei Zina vettek részt. A döntőbe jutottak: Vadász Eszter és Zalka Hédi.

Felkészítő tanáuk: Görömbeiné Szalay Ágnes

Gratulálunk!

V. Országos Grafikaverseny elődöntő

Az V. Országos Grafikaverseny elődöntőjén iskolánk tanulói közül Csáky Rebeka, Schnetzer Tamara, Batka Klára, Kolos Dalma, Kozma Dóra, Zalka Hédi indultak. A döntőbe jutott: Kozma Dóra

Felkészítő Tanáruk: Görömbeiné Szalay Ágnes

Gratulálunk!

Örökség Gála

neptanc_marc.jpg

2016. március 19-én a  25 éves Örökség Gyermek Népművészeti Együttesáltal  szervezett Örökség Gálán iskolánk Tökmag csoportja eredményesen szerepelt. 

Felkészítő tanáruk: Strack Orsolya 

Gratulálunk!

Országos Nagyecsedi Verbunk verseny

Az Országos Nagyecsedi Verbunk versenyen, február 27-én Cserei Hunor 3. díjban részesült, Palotai Gergelyt pedig különdíjban részesítették.

Felkészítő tanáraik: Strack Orsolya és Bolgovics Gergő

Gratulálunk!

Tartalom átvétel