Örökség Népművészeti Egyesüket Mesterek és Tanítványok pályázat
Örökség Népművészeti Egyesüket Mesterek és Tanítványok pályázaton való kiemelkedő előadásért Lukács Ádám és Zsáki Dániel különdíjban részesültek.
Tanáraik: Kovács Gábor Norbert, Molnár Bálint
Gratulálunk!
2021.10.06.
VI. Zenevarázslat Nemzetközi Négykezes Zongoraverseny
A VI. Zenevarázslat Nemzetközi Négykezes Zongoraversenyen iskolánkat Csillag Mária Boglárka és Csillag Ilona Blanka képviselte. Játékukat Nívódíjjal jutalmazták.
Tanáruk: Hainné Krasznai Melinda
Gratulálunk!
2021- november 18-21.
Márciusi sikereink
Márciusi sikereink:
I. Nemzetközi Zongoramesék online zongoraverseny
Bán Zsuzsanna - "A zongoramese csillaga" - különdíj (tanára: Csősz Éva)
Molnár Nadin - ezüst díj, Molnár Hanna - bronz díj (tanáruk: dr. Megyeri Krisztina)
IV. "Nefelejts" online népdaléneklési verseny
Kövesi Boglárka, Tóth Bálint, Csincsák Dániel - ezüst fokozat
Csincsák Klaudia, Szendrényi-Kovács Luca, Szilágyi-Montz Virág - bronz fokozat (Felkészítő tanáruk: Hajtó Gertrúd)
Szeretettel gratulálunk!
V. Regionális és Budapesti Gitárfesztiválon
Saját szervezésű Fesztiválunkon, az idén online formában lebonyolított V. Regionális és Budapesti Gitárfesztiválon elért eredmények:
Dicséretet kapott: Farsang Lóránt, Csikós Erik, Erdős Boldizsár, Pancza Zétény, Geréd – Király Péter – tanáruk: Éles Gábor;
Paksy Márton- tanára: Gergely Zsuzsanna;
Tiebl Bori – tanára: Márton László
Bronz minősítést kapott: Vadász Kristóf – tanára: Éles Gábor
Ezüst minősítést kaptak: Váczi Bendegúz – tanára: Márton László; Al-Amaren Omar – tanára: Éles Gábor
Regionális Gyermek és Ifjúsági Szólótáncverseny
Zsáki Dániel néptáncos tanulónk (tanárai: Strack Orsolya, Kovács Gábor Norbert, Molnár Bálint) 2020. októberében megrendezett kecskeméti Regionális Gyermek és Ifjúsági Szólótáncversenyen arany minősítést szerzett.
Népzenei minősítő
A Magyar Kórusok Zenekarok és Népzenei Együttesek Szövetsége - KÓTA aranypáva minősítő rendszerén belül az Aranyapcsirta Térségi szintű minősítőn a Biatorbágyi Pászti Miklós AMI csoportja Dícséretes fokozatot ért el.
Tagjai: Horváth-Dömöcsök Anna, Mehringer Dóra, Frank Bálint Mátyás
Felkészítő tanáruk: Köllő Attila
Gratulálunk!
Népzene tanszakosaink sikerei
A XIV. "Fülemüle" Népzenei Fórumon való sikeres szereplépükért hangszerkíséretes kategóriában iskolánk "Kiskukac" Citerazenekara (tagjai: Horváth-Dömöcsök Anna, Lelkes-Sághy Cecília, Mehringer Dóra, Frank Bálint) Kiemelt Nívódíjban részesült, Hangszeres szólista kategóriában Kopányi Kata Nívódijban, Énekegyüttes kategóriában Hain Regina Mária, Váczi Lizett és Nagy Enikő Niké Kiemelt Nívódíjban, Szólóénekes kategóriában Nagy Enikő Niké Nívódíjban, Váczi Lizett Kiemelt Nívódíjban, Nagy Lajos Levente Kiemelt Nívódíjban részesült.
Felkészítő tanáraik: Bolyki Sára és Köllő Attila
VI. Országos Kerámia és Szobrászat Verseny
A VI. Országos Kerámia és Szobrászat Verseny döntőjében a III. korcsoport különdíjában Kozma Dóra Orsolya részesült.
Felkészítő tanára: Görömbeiné Szalay Ágnes
Gratulálunk!
V. Papp Lajos Zongoraverseny
2019. március 12-13-án megrendezett V. Papp Lajos Zongoraversenyen iskolánk zongorista növendékei közül Verses Abigél és Csillag Mária Boglárka Dícséretben részesültek (tanáraik: Hainné Krasznay Melinda), Szabó Nóra Anna pedig II. helyezést ért el (tanára: Dr. Megyeri Krisztina). Szabó Nóra Annát a zsűri a Legeredményesebb Biatorbágyi versenyzővé minősítették és Különdíjként részt vehet a Magyar Rádió Márványtermében a Papp Lajos Zongoraverseny díjazottjainak hangversenyén.
Gratulálunk!
XIV. Országos Alba-Regia Kamarazenei Verseny
A XIV. Országos Alba-Regia Kamarazenei Verseny válogatóján iskolánk szaxofon kvartettje, tagjai: Barosi Viktória, Horváth Hunor, Kalina Gergely és Morvai Dávid továbbjutottak az országos döntőbe.
Felkészítő tanáruk: Mohl Andrea
Gratulálunk!